Filtr

Charakteristika

pěkná residence se nachází jen pár kroků od pláže v části letoviska Lido del Sole. Apartmány jsou vybaveny TV/SAT, mikrovlnnou troubou a mají balkon a parkovací místo. Obchody, restaurace a bary najdete cca 200 m od residence.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

30 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis v období do 23.06. a od 08.09., parkovací místo, delegátské služby (26.05.-15.09.), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná akuce 100 €/apt., závěrečný úklid 45 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 7 €/manželská postel/výměna, 5 € samostatné lůžko/výměna; ručníky 5 €/os./výměna; klimatizace 35 €/týden (nutno vyžádat v CK), dětská postýlka 25 €/týden, malé zvíře 30 € (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa 0,5 €/noc/os. od 2 let.

Akce do 31.03.2018!

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING