Filtr

Charakteristika

residence se nachází v klidné části letoviska Bibione Spiaggia cca 250 m od pláže a jen několik minut od pěší zóny. Obchody, všeho druhu, bary a restaurace se nachází v blízkosti residence. Pizzerii najdete přímo i v objektu. Apartmány jsou funkčně zařízeny a vybaveny TV, mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkoviště.

Pláž

250 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 7 €/os./výměna, plážový servis v období do 07.06. a od 30.08. 41 €/týden, v ostatních obdobích 55 €/týden, dětská postýlka 25 €/týden, malé zvíře 30 € (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Přistýlky jsou vhodné pro dítě.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING