Filtr

Charakteristika

oblíbená residence s bazénem se nachází přímo u pláže v centrální části Bibione Spiaggia, v blízkosti nákupní zóny. Pěkné apartmány jsou komfortně zařízeny a nadstandardně vybaveny TV, klimatizací, mikrovlnnou troubou a trezorem a mají balkon s bočním výhledem na moře a parkovací místo. Doporučujeme i náročnějším klientům.

Ubytování

Mono 2 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Mono 2+1 - obývací pokoj s manželskou postelí a rozkládacím jednolůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Možnost ubytování v trilo s přímým výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek - info v CK).

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, výtah, solárium, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 150 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

přímý výhled na moře (lze jen u apartmánu trilo 4+2) 230 Kč/apt./noc, závěrečný úklid (pokud neuklidí klient sám) 30 €/mono, 40 €/bilo, 50 €/trilo; ložní prádlo 8 €/os./výměna, dětská postýlka 21 €/týden, infant do 30 měsíců bez postýlky 5 €/den, vč. postýlky 8 €/den; plážový servis v období 13.06.-29.08. 56 €/týden, v období 29.08.-12.09. 42 €/týden; malé zvíře 35 €/týden (nutno vyžádat v CK), 2. parkovací místo 30 €/týden.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA, plážový servis v období do 13.06. a od 12.09. ZDARMA, při dvoutýdenním pobytu sleva 1 400 Kč/pobyt.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,5 €/os./den.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING