Filtr

Charakteristika

oblíbená residence leží na klidném místě v části letoviska Bibione Spiaggia cca 400 m od pláže. Vkusně zařízené apartmány jsou vybaveny TV a mají terasu. Centrum letoviska s pěší zónou, kde se nachází spousta obchodů, restairací a barů, je vzdáleno cca 200 m od ubytování.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem (vhodné pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 10 let) a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

400 m, písečná, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 45 €/apt. (pokud neuklidí klient sám), ložní prádlo a ručníky 7 €/os./výměna; plážový servis v období do 05.06. a od 05.09. cca 43 €/týden, v ostatních obdobích cca 57 €/týden; dětská postýlka 25 €/týden, malé zvíře 30 €/týden (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING