Filtr

Charakteristika

moderní hotel se nachází 800 m od historického centra Caorle a 150 m od západní pláže (Spiaggia di Ponente). Hotel je obklopený zahradou a poblíž jsou možnosti sportovního vyžití. Svým hostům nabízí nejen komfortní ubytování, ale také zábavní programy. V restauraci se podávají speciality z masa a ryb typické pro benátskou kuchyni.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a některé balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z menu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, terasa s whirpoolem, miniklub pro děti, animační programy, Internet point, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, animační programy, parkoviště, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 310 Kč/noc, plná penze 250 Kč/os./den, infant 370 Kč/noc, pojištění A, B, C.

Slevy

děti od 2 do 5 let na přistýlce v období do 17.06. a od 02.09. ZDARMA, v ostatních obdobích 60 %, děti od 5 do 8 let na přistýlce 40 %, děti od 8 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Možnost zajistit ubytování i v jiném termínu než sobota - sobota.

Informace o letovisku

Rybářské městečko Caorle vás nadchne svým historickým centrem s typickými barevnými domy a úzkými uličkami lemovanými řadou obchůdků, kaváren a pizzerií. Své kouzlo má především rušné "lungomare" - pobřežní promenáda zdobená sochami umělců z mnoha zemí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING