Filtr

Charakteristika

kvalitní hotel s bazénem se nachází v centru Lido di Jesolo blízko Piazza Marina a cca 100 m od soukromé pláže. Leží přímo na největší evropské přímořské promenádě s mnoha bary, restauracemi a obchody, přibližně 500 m od aquaparku Aqualandia. Hotel disponuje 84 moderními a vkusně zařízenými pokoji. Je oblíbený i pro svou výtečnou kuchyni. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, malou ledničku, klimatizaci (na vyžádání, za příplatek) a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, hala, Internet point, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze, 1× plážový sevis, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 1790 Kč/os., jednolůžkový pokoj (bez balkonu a ledničky) 150 Kč/os./noc, klimatizace 7 €/den (nutná rezervace v CK, platba na místě), pojištění A, B, C.

Slevy

děti 2–11 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING