Lido di Jesolo / Hotel Christian

od 8 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

nedávno zrekonstruovaný kvalitní hotel s bazénem leží na klidném místě ve východní části letoviska pouhých 100 m od pláže. Klientům nabízí veškeré pohodlí a moderní prostředí.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, solarium, půjčovna kol, parkoviště, WiFi .

Pláž

100 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

půjčovna kol 1,5 €/kolo/hod., WiFi 5 €/den, trezor 1,5 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 540 Kč/os./noc, dětská postýlka 480 Kč/os./den (povinné pro děti do 2 let, zahrnuje snídani), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 3 let na přistýlce 80 %, děti od 3 do 6 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa 1 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING