Filtr

Charakteristika

kvalitní rodinný hotel se nachází jen pár kroků od pláže na okraji centrální části letoviska. Je oblíbený nejen pro svoji útulnou atmosféru, ale také pro svoji výtečnou kuchyni. Díky své pozici u promenády se spoustou obchodů je ideální pro milovníky nákupů, vzdálenost cca 350 m od acquaparku Caribe Bay činí hotel atraktivní pro rodiny s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenzi, plážový servis, klimatizaci, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 370 Kč/noc, plná penze 370 Kč/os./den, dětská postýlka (povinné pro děti do 2 let) 370 Kč/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 14 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,3 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING