Lignano / Residence Antares Verde Rosso

od 23 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

dvě residence, které jsou umístěny jen kousek od sebe v zahradě s piniemi, se nachází v části Lignano Sabbiadoro cca 200 m od pláže a několik minut pěší chůze od centra s mnoha obchody, restauracemi a bary. Residence disponuje 50 moderně zařízenými apartmány, které jsou vybaveny TV/SAT, klimatizací, myčkou a mikrovlnnou troubou a mají terasu. Hostům je k dispozici také bazén pro dospělé i děti.

Ubytování

Mono AR A3 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a gaučem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Bilo 2+2 AR B4 - dvoupodlažní apartmán. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, klimatizace, balkon. Bilo 2+3 AV B5 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a jednolůžkem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Bilo 3+2 AR B5 - dvoupodlažní apartmán. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se 3 samostatnými lůžky, 2 vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo 4+2 AV C6, AR C6 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. U Antares Rosso 2 sociální příslušenství. Trilo 4+2 AV C6L - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé a děti, prádelna, dětské hřiště, tenisové kurty, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

200 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, vstup do bazénu, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 45 - 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 11 €/os./výměna, dětská postýlka 6 €/noc, půjčovna kol cca 35 €/1 kolo/týden, tenisové kurty cca 7 €/hod, plážový servis cca 18 €/den, malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,5 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 10 nocí.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING