Filtr

Charakteristika

komplex vilek je umístěný na Via G. da Verazzano v klidné části letoviska poblíž přístavu. Vzdálenost od centra letoviska je cca 200 m a od pláže cca 350 m. Každá vilka má předzahrádku vybavenou zahradním nábytkem a parkovací místo.

Ubytování

Trilo - přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem. 1. patro: ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, sociální příslušenství, terasa. Quadri - přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální příslušenství. 1. patro: 2 ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkoviště.

Pláž

350 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 200 €/apt., závěrečný úklid 75 €/trilo, 85 €/quadri.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, dětská postýlka 25 €/týden, pes do 5 kg 35 €, od 5 do 12 kg 45 € a nad 12 kg 60 € (na vyžádání); plážové lehátko 30 €/týden.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Moderní přístavní městečko Porto Santa Margherita je od starobylého Caorle odděleno ústím řeky Livenza. Patří k největším přístavům plachetnic a jachet u severního pobřeží Jaderského moře. Klidná atmosféra vyhovuje zejména rodinám s dětmi a starším generacím.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING