Filtr

Charakteristika

středisko se nachází přímo na pobřeží v severovýchodní části ostrova mezi Messinou a Palermem a nabízí krásný výhled na Liparské ostrovy. Je rozprostřeno kolem písečné pláže ohraničené skalami. Apartmány různých typologií jsou jednoduše a funkčně zařízeny a vybaveny klimatizací. Villaggio je vhodným výchozím bodem pro poznávání významných turistických a historických míst Sicílie jako Tindari, Palermo, Monreale, Cefalù, Santo Stefano di Camastra, Etna, Gole dell' Alcantara, Taormina a Liparské ostrovy.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky a popř. dalším jedním nebo dvěma samostatnými lůžky a palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky a popř. palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace. Bilo Superior má balkon s výhledem na moře. Trilo - kuchyň, 2 nebo 3 ložnice s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky a popř. palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

restaurace, bar, recepce s informacemi, animační programy, centrum exkurzí.

Pláž

u pláže, písečná pláž se skalnatými výběžky, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

neděle od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, klimatizaci, ložní prádlo s týdenní výměnou, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 90 €/apt.; spotřeba energie, vody a plynu a závěrečný úklid 70 €/mono, 80 €/bilo, 90 €/trilo (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 30 €); klubová karta 35 €/týden/os. od 3 let.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 8 €/os./výměna, malé zvíře 30 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING