Filtr

Charakteristika

villaggio s bazénem leží poblíž přírodního parku San Rossore Massaciuccoli jen cca 50 m od pláže. Apartmány jsou pěkně a elegantně zařízeny. Jsou vybaveny telefonem, TV, klimatizací a myčkou a mají parkovací místo. Vzdálenost od města Tirrenia je cca 3,5 km. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Apartmány * mají předzahrádku nebo terasu.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, bar, recepce, solárium, fitness, prádelna, wellness centrum, dětské hřiště, minimarket, půjčovna kol, parkoviště.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod. Do 06.06. a od 13.09. možno zajistit ubytování i v jiném termínu než sobota - sobota, minimální délka pobytu 3 noci.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo a ručníky, vstup do bazénu, závěrečný úklid, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 5 €/den/mono, 6 €/den/bilo; plážový servis 120 €/týden; vstup do welness a fitness 30 €/týden/apt.; úklid kuchyňského koutu 30 €/apt. (neuklidí-li klient sám), dětská postýlka 5 €/den, 3. přistýlka (možné jen u apartmánů typu bilo) 7 €/den, malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING