Filtr

Charakteristika

residence se nachází na Via delle Tamerici cca 400 m od pláže v jižní části letoviska nazývané Caletta, kde najdete spoustu obchodů, restaurací a barů. Skládá se z pěti budov umístěných uprostřed zeleně. V každé budově je 5 nebo 6 prostorných apartmánů, které jsou pěkně zařízeny a mají TV, parkovací místo a předzahrádku, balkon nebo verandu. Poblíž residence se nachází turistický přístav. Vzdálenost do centra Castiglioncello je cca 1,3 km.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo veranda. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo veranda. Quadri - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

zahrada, společný gril, parkoviště, garáž, WiFi.

Pláž

400 m, písečná, prudší vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod. Možnost ubytování i v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky s týdenní výměnou, WiFi, vstup do bazénu, parkovací místo, pojištěná proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 5 €/den, 3. přistýlka 10 €/noc; plážový servis květen 84 €/týden, červen a září 105 €/týden, červenec 147 €/týden, srpen 161 €/týden (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING