Filtr

Charakteristika

nedávno postavený hotel s bazénem se nachází jen několik minut od centra letoviska a cca 100 m od písečné pláže. Je obklopený středomořskou přírodou. Disponuje jednoduše zařízenými pokoji s balkonem. Hotel je spravován přímo svými majiteli, kteří se snaží nabídnout svým hostům vše nezbytné pro strávení příjemné dovolené. Díky své poloze je hotel ideálním výchozím bodem pro návštěvu míst Etruského pobřeží jako Bolgheri, Castagneto Carducci, Populonia a mnoha dalších.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Standard s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, minibar (na vyžádání, za příplatek), trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v modernějších pokojích Comfort (na vyžádání, za příplatek) s minibarem.

Stravování

snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, vířivka, solárium, prádelna, půjčovna kol, dětské hřiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x snídani, klimatizaci, vstup do bazénu a vířivky (cca od poloviny června do poloviny září), WiFi, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pokoj Comfort 30 €/pokoj/noc, dětská postýlka 8 €/noc, minibar v pokoji Standard 3 €/den, malé zvíře 5 €/noc (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 50 %, polopenze 680 Kč/os./den; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 5 let na přistýlce 40 %, děti od 5 do 10 let na přistýlce 30 %, děti od 10 do 14 let na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/os./noc.

Informace o letovisku

Menší letovisko Marina di Bibbona leží v krásném přírodním prostředí s hustými borovicovými háji, které končí až na písčité pláži s hrubším tmavým pískem. Místo je ideální pro ty, kteří netouží po ruchu velkých letovisek, ale upřednostňují klid a přírodu. Sestup do moře není strmý, což ocení i rodiny s malými dětmi. V městečku se nachází vše nezbytné pro strávení příjemné dovolené: restaurace, bary, obchůdky, minimarkety a park s dětským hřištěm. Větší nákupní možnosti nabízí 10 km vzdálená Cecina.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING