Marina di Cecina / Villaggio La Cecinella

od 4 390
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

villaggio s bazénem se rozprostírá na ploše 45.000 m2 cca 800 m od pláže a 1,5 km od centra letoviska. Leží na klidném místě a svým návštěvníkům poskytuje služby nezbytné pro zajištění veškerého komfortu. Disponuje 156 apartmány, které jsou rozděleny na residenční část s apartmány typu mono a bilo B a na vilkovou část s apartmány typu bilo C a trilo. Klimatizované apartmány jsou vybaveny telefonem, TV/SAT a trezorem, apartmány v residenční části mají fén. V blízkosti střediska je cyklostezka, 800 m od resortu najdete potápěčské centrum, 2,5 km zase možnost windsurfingu. Villaggio je dobrým výchozím bodem pro poznávání toskánských měst, památek a termálních lázní.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, recepce, restaurace, bar, minimarket, prádelna, herna, animační programy, miniklub a juniorklub, dětské hřiště, wellness centrum, tenisové kurty, fotbalové hřiště, půjčovna kol, lukostřelba, stolní tenis, plážový volejbal, bocce, fitness, parkoviště, WiFi.

Pláž

800 m, veřejná, písečná. V období cca 05.06.-04.09. možnost využít plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 40 €), ložní prádlo a ručníky, klubovou kartu (zahrnuje vstup do bazénu a na sportoviště kromě fotbalového hřiště, WiFi), parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 200 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

snídaně 12 €/os./den, polopenze 36 €/os./den, plná penze 49 €/os./den; balíček pro děti (zahrnuje dětskou postýlku, židličku a vaničku) 5 €/noc; malé zvíře 18 €/noc/pes, 10 €/noc/kočka.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA; děti do 11 let 50 % sleva na stravování; při pobytu minimálně na 3 noci sleva 20 % na procedury ve wellness centru.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./noc.

Informace o letovisku

Letovisko Marina di Cecina, jedno z nejznámějších v srdci Etruské riviéry, je vyhledávané pro široké písčité pláže lemované borovicovým lesem, který spadá do přírodní rezervace Tromboli Cecina. Piniový park, který je domovem mnoha druhů ptáků a drobné zvěře, vybízí k procházkám, cyklistice nebo příjemnému odpočinku ve stínu stromů. Na své si zde přijdou i milovníci historie, kteří mohou navštívit archeologické muzeum Villa Guerrazzi – La Cinquantina. Cecina je také městem zábavy. Najdete zde spoustu obchodů, kaváren, barů, restaurací, ale i sportovních center. Lákadlem pro děti bude především aquapark.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING