Filtr

Charakteristika

tento atraktivní hotel se nachází na okraji turistické oblasti Blanes nedaleko dlouhé písečné pláže S'Abanell na pobřeží Costa Brava. Rušné centrum města s mnoha obchody, restauracemi, bary a dalšími možnostmi společenského a zábavního vyžití je vzdáleno cca 10 minut chůze od hotelu po pobřežní promenádě, nebo lze využít příměstské autobusové dopravy. Tento rodinný hotel má velkou zahradu s venkovním bazénem a dětským hřištěm. Hotel má velmi přátelský a profesionální personál. Restaurace nabízí širokou škálu produktů: regionálních menu v kombinaci s mezinárodní kuchyní, 2 bufety (teplý a studený), show-cooking, ovoce, vlastní pečivo a zmrzliny.

Ubytování

Standardní pokoj: dvoulůžkové pokoje (16 m2) s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, vysoušeč vlasů, TV/ SAT, telefon, klimatizaci, balkon, mini-bar (za poplatek) a trezor (za poplatek). Pokoj typu Superior: dvoulůžkové pokoje (23 m²) s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, vysoušeč vlasů, TV/ SAT, telefon, klimatizaci, terasu, mini-bar (za poplatek) a trezor (za poplatek). Pokoje byly kompletně renovované v roce 2014. Pokoj typu Suite: dvoulůžkové pokoje (35 m²) mají oddělený obývací pokoj s gaučem, vlastní sociální příslušenství, vysoušeč vlasů, župany, TV/ SAT, telefon, klimatizaci, terasu, výhled na bazén, do zahrady a moře, mini-bar (za poplatek) a trezor (za poplatek). Pokoje byly kompletně renovované v roce 2014.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, zahrada, bazén, terasa s lehátky a slunečníky, bar, restaurace, výtah, dětské hřiště, stolní tenis, posilovna, kongresový sál, Wi-Fi. Za příplatek: trezor, prádelna, parkování. SPA: vyhřívaný bazén, turecké lázně, sauna, jacuzzi, vyhřívaná lehátka v relaxačním prostoru, relaxační, léčebné a estetické procedury.

Pláž

220 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 720 Kč/os./noc, plná penze 260 Kč/os./noc, plná penze dítě do 13 let na přistýlce 130 Kč/os./noc, pokoj Superior v období 30.7.-26.8. 1 440 Kč/pokoj/noc, v období 11.6.-29.7 a 27.8.-16.9. 1 080 Kč/pokoj/noc, v ostatních termínech 900 Kč/pokoj/noc, pokoj Suite v období 30.7.-26.8. 2 160 Kč/pokoj/noc, v období 11.6.-29.7 a 27.8.-16.9. 1 800 Kč/pokoj/noc, v ostatních termínech 1 440 Kč/pokoj/noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. osoba na přistýlce 20 %, 4. osoba na přistýlce 30 %, 1. a 2. dítě do 13 let na přistýlce 50 %.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Původně rybářské městečko je v dnešní době jedním z největších v této oblasti. Písečná pláž s pozvolným i prudším vstupem do moře je dlouhá 4 km. Uprostřed této pláže vybíhá do moře skalisko zvané Sa Palomera, které rozděluje pobřeží na Costa Bravu a Costa del Maresme. Podél moře se táhne promenáda až do centra města a tvoří velmi pěknou kulisu. Klidná atmosféra lázeňského střediska se starým rybářským přístavem, hradem a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným místem a cílem mnoha turistů. Pohled z hory Sant Juan týčící se nad městečkem je nezapomenutelným zážitkem, stejně tak jako návštěva obchůdku v úzkých uličkách, rybí trhy, nebo tradiční trh s ovocem a zeleninou. K návštěvě zve botanická zahrada Mar i Murtra se svou poutavou sbírkou rostlin a mnoho dalších zajímavostí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING