Filtr

Charakteristika

oblíbený hotel je situován 5 minut cesty od centra letoviska s mnoha bary, restauracemi a obchody. Vyznačuje se malou zvláštností, která stojí za povšimnutí, nepodávají se zde alkoholické nápoje, ani produkty z vepřového masa. Pokoje jsou pohodlně zařízené, některé byly v roce 2014 renovovány. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Na své si zde přijdou i sportovci, kteří si mohou zahrát tenis, squash, nebo si zacvičit ve fitness centru.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon, Wi-Fi (za poplatek) a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

zahrada s palmami, bazén s lehátky a slunečníky, venkovní bar, dětský koutek, restaurace, bar, výtah, společenská místnost, krytý bazén. V hlavní sezoně jsou pořádány večerní programy a animace. Za příplatek: trezor, fitness, parkování, internet, Wi-Fi, tenisový kurt, squash, sauna, kulečník, domácí zvířata (na vyžádání).

Pláž

300 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 670 Kč/os./noc, plná penze 100 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 13 let na přistýlce v období 30.6.-1.9. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Původně rybářské městečko je v dnešní době jedním z největších v této oblasti. Písečná pláž s pozvolným i prudším vstupem do moře je dlouhá 4 km. Uprostřed této pláže vybíhá do moře skalisko zvané Sa Palomera, které rozděluje pobřeží na Costa Bravu a Costa del Maresme. Podél moře se táhne promenáda až do centra města a tvoří velmi pěknou kulisu. Klidná atmosféra lázeňského střediska se starým rybářským přístavem, hradem a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným místem a cílem mnoha turistů. Pohled z hory Sant Juan týčící se nad městečkem je nezapomenutelným zážitkem, stejně tak jako návštěva obchůdku v úzkých uličkách, rybí trhy, nebo tradiční trh s ovocem a zeleninou. K návštěvě zve botanická zahrada Mar i Murtra se svou poutavou sbírkou rostlin a mnoho dalších zajímavostí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING