Filtr

Charakteristika

hotel Mar Ski má skvělou polohu přímo na pobřežní promenádě, 300 m od centra letoviska Blanes. Hostům je k dispozici menší bazén na terase na střeše hotelu. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Standardní pokoj: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (2. přistýlka pro dítě – na vyžádání) mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizace, balkon a trezor (za poplatek). Pokoj typu Suite: prostorné dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou, mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizace, jacuzzi, balkon s výhledem na moře a trezor (za poplatek). Pokoje jsou za příplatek a na vyžádání.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, střešní terasa s lehátky, recepce,výtah, restaurace, bar. Za poplatek: parkování, Wi-Fi, internet, trezor, půjčovna kol.

Pláž

10 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 650 Kč/os./noc, plná penze 290 Kč/os./noc, all inclusive 540 Kč/os./noc, all inclusive dítě do 14 let 330 Kč/os./noc, pokoj typu Suite v období 9.7.-2.9. 900 Kč/pokoj/noc, v ostatních termínech 650 Kč/pokoj/noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. osoba na přistýlce 20 %, 1. dítě do 14 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 14 let na přistýlce 50 %.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Původně rybářské městečko je v dnešní době jedním z největších v této oblasti. Písečná pláž s pozvolným i prudším vstupem do moře je dlouhá 4 km. Uprostřed této pláže vybíhá do moře skalisko zvané Sa Palomera, které rozděluje pobřeží na Costa Bravu a Costa del Maresme. Podél moře se táhne promenáda až do centra města a tvoří velmi pěknou kulisu. Klidná atmosféra lázeňského střediska se starým rybářským přístavem, hradem a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným místem a cílem mnoha turistů. Pohled z hory Sant Juan týčící se nad městečkem je nezapomenutelným zážitkem, stejně tak jako návštěva obchůdku v úzkých uličkách, rybí trhy, nebo tradiční trh s ovocem a zeleninou. K návštěvě zve botanická zahrada Mar i Murtra se svou poutavou sbírkou rostlin a mnoho dalších zajímavostí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING