Filtr

Charakteristika

apartmány Neptuno se nachází v centru letoviska Calella na pobřeží Costa del Maresme. Apartmány jsou moderně zařízené. Klienti mohou využívat zařízení hotelu Neptuno. V okolí hotelu se nachází spousta restaurací, barů, kaváren a obchodů. Adresa: Hotel Neptuno - c/ Sant Josep 84, 083 70 Calella.

Ubytování

BILO 2+2 - ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, klimatizace, trezor (za příplatek). TRILO 4+2 - 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, klimatizace, trezorem (za příplatek).

Stravování

vlastní, možnost dokoupení snídaní, či polopenze v restauraci hotelu Selvamar formou švédských stolů.

Vybavenost

recepce, venkovní bazén, terasa s lehátky na slunění, výtah, bar/kavárna, restaurace, terasa, animace. Za příplatek: prádelna, hlídání dětí, soukromé parkoviště.

Pláž

300 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., služby českého delegáta, ložní prádlo, závěrečný úklid, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €., turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

snídaně 220 Kč/os./noc, snídaně dítě do 13 let 110 Kč/os./noc, polopenze 440 Kč/os./noc, polopenze dítě do 13 let 220 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING