Filtr

Charakteristika

hostal Estrella nachází v letovisku Calella na pobřeží Costa Maresme. Nabízí levné ubytování pro mladé a nenáročné klienty. Má nepřetržitě otevřenou recepci a moderní společné prostory s Wi-Fi. Od historického centra s řadou restaurací, barů a diskoték vás bude dělit necelých 5 minut chůze. Vlakové nádraží v Calelle je vzdálené 1,5 km a nabízí pravidelné spoje do Barcelony a do Blanes. Adresa: Youth Hostal Estrella - Carrer del Turisme 60-70, 083 70 Calella.

Ubytování

pokoje pro jednu až šest osob mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, okno nebo balkon. Na požádání je také k dispozici mikrovlnná trouba a lednice.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení snídaně či polopenze.

Vybavenost

zahrada, terasa, stolní tenis, Self Service prádelna, Wi-Fi, automat s nápoji a občerstvením, recepce 24 hodin denně, společenská místnost, kulečník, šipky. Za příplatek: internet, parkování.

Pláž

200 m, hrubí písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

servis ručníků 2,10 € / týden.

Příplatky

snídaně 80 Kč/os./noc, polopenze 330 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING