Filtr

Charakteristika

hotel Amaika se nachází v klidné rezidenční čtvrti letoviska Calella, nedaleko od zlaté písečné pláže a centra města.V okolí hotelu je spousta barů, restaurací a hotelů. Pokoje mají svěží letní výzdobu interiérů, jsou laděny do světlých tónů a jsou komfortně zařízené. Hotel je vhodný pro všechny věkové skupiny klientů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon, Wi-Fi (za poplatek), mini-bar (za poplatek) a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, bazén, terasa s lehátky, stolní hry, TV místnost,výtah, restaurace, bar, animace, dětské hřiště. Za poplatek: internet, Wi-Fi, prádelna, kulečník, trezor, parkování, lázeňské centrum (sauna a jacuzzi), fitness centrum.

Pláž

150 m, hrubí písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 650 Kč/os./den, plná penze 150 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 25 %, 1. dítě do 14 let na přistýlce v termínu 4.7.-10.9. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 14 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING