Filtr

Charakteristika

tento komfortní hotel se nachází v klidné, vilové části městečka Calella, v blízkosti nákupní čtvrti a vlakového nádraží. Je vhodný pro rodiny, má velkou zahradu se zázemím pro děti.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek). rodinné pokoje (2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě) mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, v období 16.6.-8.9. možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

zahrada, bazén pro dospělé a děti, vířivka, snack bar u bazénu, výtah, bar, kavárna, fitness centrum, parní sauna, animace, dětský koutek, venkovní dětské hřiště, parkoviště, Wi-Fi.

Pláž

350 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pes 8 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 50 %, plná penze 90 Kč/os./noc, plná penze dítě v doprovodu dvou dospělých osob 45 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 20 %, 1. dítě do 12 let na přistýlce v období 13.6.-11.9. 80%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50 %. Single parent – v případě ubytování 1 dospělé osoby a dítěte do 12 let je sleva pro dítě 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING