Filtr

Charakteristika

tento komfortní hotel se nachází v rezidenční části letoviska Calella kousek od šroké písečné pláže a 5 minut od nákupního centra. Hotel je určen pro náročnější klienty a především pro strávení rodinné dovolené.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon, mini-bar (za poplatek) a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, venkovní bazén, terasa se slunečníky a lehátky, bar, restaurace, stolní tenis, kulečník, výtah, dětský koutek, BK Beach Club, Wi-Fi. Za poplatek: parkování, prádelna, SPA: whirlpool, finská sauna, parní lázeň, masáže, terapie.

Pláž

150 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 17.6. - 9.9. a 30.9. - 7.10. 70%, v ostatních termínech 50%, plná penze 140 Kč/os./noc, plná penze s nápoji 250 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 50%, 1. dítě do 17 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 17 let na přistýlce v období 1.7. - 26.8. 70%, v ostatních termínech ZDARMA.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.


AKCE včasný nákup do 31.3.2017

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING