Filtr

Charakteristika

tento moderní hotel je rájem pro stávení rodinné dovolené, neboť nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie, mini-klub, filmový klub, výlety ... . Nachází se v rezidenční oblasti letoviska Calella, v jednom z nejatraktivnějších rekreačních středisek, jen asi 300 metrů od centa města.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze či programu all inclusive.

Vybavenost

recepce, bazén, terasa se slunečníky a lehátky, restaurace, bar, Mini-klub, animace, TV-místnost, výtah, herna. Za příplatek: prádelna, trezor, Wi-F, internet, parkování, kulečník, stolní tenis, krytý bazén, sauna, jacuzzi.

Pláž

550 m, hrubí písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 650 Kč/os./den, plná penze 150 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30 %, 1. dítě do 14 let na přistýlce v termínu 4.7.-10.9. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 14 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING