Filtr

Charakteristika

hotel se nachází v letovisku Calella, asi 300 m od jeho centra. V okolí hotelu najdete parkoviště, tenisové kurty, městské koupaliště a spoustu barů, restaurací, diskoték apod. Je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro náročnější klienty.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (2. přistýlka pro dítě - na vyžádání) mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon, lednička (za poplatek) a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, bazén, terasa na slunění, jacuzzi, odpočinková zóna, restaurace, bar s venkovním posezením, animace. Za příplatek: parkování, Wi-Fi, internet, trezor, lednička, beach-club. SPA: vnitřní bazén, jacuzzi, sauna, turecká lázeň, masážní boxy, masáže, fitness centrum.

Pláž

100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj od 890 do 2200 Kč/os./noc dle termínů, Premium pokoj 470 Kč/os./noc, plná penze 435 Kč/os./noc, all inclusive v období 1.7. - 5.9. 1140 Kč/os./noc, v ostatních termínech 920 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 10%, 1. a 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.


AKCE včasný nákup do 31.3.2017

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING