Filtr

Charakteristika

hotel se nachází přímo na pobřežní promenádě letoviska Calella, s nádherným výhledem na pláže a maják Far de Calella. V okolí najdete mnoho restaurací a barů. Hotel je vhodný i pro náročnější hosty, ale především pro rodiny s dětmi. Centrum letoviska je vzdáleno cca 150 m.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (2. přistýlka je na vyžádání) mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon, mini ledničku (za poplatek) a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, v období 17.6.-9.9. možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

venkovní bazén, dětský bazén, terasa, střešní terasa na slunění z jacuzzi, restaurace, bar, kavárna, výtah, kulečník, herna, TV místnost, krytý bazén, Wi-Fi, animace, mini-club. Za příplatek: trezor, mini lednička, parkování, internetový koutek, fitness centrum, Wellness a sauna, masáže.

Pláž

50 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj od 420 do 1000 Kč/os./noc dle termínů , plná penze 230 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 13 let na přistýlce v období 17.6.-9.9. 80%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.


AKCE včasný nákup do 31.3.2017

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING