Filtr

Charakteristika

rodinný hotel Neptuno se nachází v centru letoviska Calella na pobřeží Costa del Maresme. Pokoje jsou světlé, byly renovovány ve středomořském stylu. V okolí hotelu se nachází spousta restaurací, barů, kaváren a obchodů. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Standardní pokoj: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, Wi-Fi, trezor (za poplatek). Pokoj s balkonem na vyžádání a za příplatek. Možnost propojených pokojů pro 2 dospělé osoby a až 3 děti nebo pokoje Single Parent pro 1 dospělou osobu s až 2 dětmi. Pokoj typu Premium: prostorné dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí a rozkládací pohovkou (max. pro 2 os.) mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, Wi-Fi, balkon, mini-ledničkou a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů, v období 23.6.-11.9. možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, venkovní bazén, bazén s jacuzzi a relaxační zónou, terasa s lehátky na slunění, výtah, bar/kavárna, restaurace, terasa, animace, Wi-Fi. Za příplatek: parkoviště, půjčovna kol, prádelna, hlídání dětí.

Pláž

300 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 4.7.-28.8. 650 Kč/os./noc, v ostatních termínech 440 Kč/os., pokoj s balkonem 180 Kč/pokoj/noc, plná penze dospělý 270 Kč/os./noc, plná penze dítě do 13 let na přistýlce 135 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 35 %, 1. dítě do 13 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50 %. Single parent – v případě ubytování 1 dospělé osoby a dítěte do 13 let je sleva pro dítě 30%, v případě ubytování 1 dospělé osoby a 2 dětí do 13 let je sleva pro každé dítě 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING