Filtr

Charakteristika

hotel je situován přímo v prázdninové zóně městečka Calella, od jeho centra je vzdálen asi 300 m. Má příznivou polohu pro milovníky rušnější dovolené.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze či programu all inclusive. ALL INCLUSIVE plná penze (snídaně, obědy a večeře v hotelové restauraci formou švédských stolů, vč. vína a vody u obědů a večeří), občerstvení v hotelovém baru od 10:00 do 23:30, teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda a místní alkoholické nápoje - víno, pivo, destiláty, "snack" od 11:00 do 18:00 (pizzy, párky v rohlíku, hamburgery, zmrzliny pro děti).

Vybavenost

zahrada, tři bazény, terasy na slunění, bar u bazénu, bar v hotelu, restaurace, výtah, TV místnost, dětský koutek, animace. Za příplatek: trezor, internet, stolní tenis, billiard, videohry, dětská postýlka, jacuzzi.

Pláž

450 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 560 Kč/os./noc, plná penze 90 Kč/os./noc, all inclusive 350 Kč/os./noc, all inclusive dítě do 13 let v období 24.6.- 26.8. ZDARMA, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 25%, 1. dítě do 13 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.


AKCE včasný nákup do 31.3.2017

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING