Filtr

Charakteristika

hotel Santa Monica patří do řetězce hotelů Medplaya. Je moderně a komfortně zařízen, v jeho okolí najdete spoustu zábavy a sportovního vyžití. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, balkon, klimatizaci a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze či programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze formou bufetu, voda, místní pivo a víno, nealkoholické nápoje, káva, čaj, občerstvení v hotelovém baru od 11:00 do 21:30, snack během dne dle aktuální nabídky hotelu (hot dogy, hranolky, pizza, sendviče, hamburgery, zmrzlina, atd.).

Vybavenost

venkovní bazén, terasa na slunění, recepce, restaurace, bar, herna, výtah, TV místnost, animační programy (v sezoně). Za příplatek: internet, Wi-Fi, parkování.

Pláž

180 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 510 Kč/os./noc, plná penze dospělý 150 Kč/os./noc, plná penze dítě na přistýlce 75 Kč/os./noc, all inclusive dospělý 470 Kč/os./noc, all inclusive dítě na přistýlce 290 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 25 %, 1. dítě do 13 let na přistýlce v období 18.7.-29.8. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50 %.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING