Filtr

Charakteristika

menší aparhotel se nachází přímo na pláži letoviska Malgrat de Mar, od městské promenády je oddělen lokální železniční tratí, místní nádraží je vzdáleno cca 10 min. chůze a je možné se odtud dostat vlakem až do Barcelony. V okolních ulicích je mnoho restaurací, barů a obchůdků.

Ubytování

Bilo 2+2 - samostatná ložnice pro 2 os., obývací pokoj se 2 rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, TV, balkon.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou bufetu

Vybavenost

bazén, terasa s lehátky na slunění, bar u bazénu, restaurace, herna, TV místnost, Wi-Fi, recepce, trezor (za poplatek).

Pláž

20 m, hrubý písek, prudší vstup do moře

Nástup na ubytování

sobota 15:00 h Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

Vratná kauce 100 €/apt./týden

Příplatky

polopenze 390 Kč/os./noc, plná penze 480 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING