Malgrat de Mar / H-TOP Hotel Cartago Nova

od 5 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel s polohou přímo na pobřežní promenádě, v rušnější části letoviska, v okolí je množství obchodů, restauraci, kaváren, barů a diskoték. Je po částečné renovaci. Ve večerních hodinách láká k tanci a zábavě klub Tropicana. Hotel se nachází asi 1 km od historického centra letoviska.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze formou bufetu včetně nápojů. V hotelovém baru zpravidla od 10:00 do 23:00 h teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda a místní alkoholické nápoje - víno, pivo, destiláty, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu (pizza, párky v rohlíku, hamburgery, zmrzlina, ovoce,...).

Vybavenost

recepce, bazén, terasa s lehátky a slunečníky, restaurace, bar/kavárna, výtahy, animační programy, mini club (v letní sezoně). Za poplatek: internet, WiFi, billiard.

Pláž

100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 510 Kč/os./noc, plná penze 100 Kč/os./noc, all inclusive 450 Kč/os./noc, 1. dítě platí all inclusive jen v období 19.6. - 11.9., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 25%, 1. dítě do 13 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING