Filtr

Charakteristika

hotel s polohou přímo na pobřežní promenádě, v rušnější části letoviska, v okolí je množství obchodů, restauraci, kaváren, barů a diskoték. Je po částečné renovaci. Ve večerních hodinách zamiřte na taneční a večerní zábavu do nočního klubu Tropicana. Hotel se nachází asi 1 km od historického centra letoviska.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze, víno a voda u obědů a večeří. V baru zpravidla od 10:00 do 23:00 hod. místní alkoholické nápoje – pivo, víno, destiláty atp., nealkoholické nápoje – káva, čaj, voda atp. Občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu.(pizza, hot-dogy, hamburgery, zmrzlina, ovoce,...)

Vybavenost

recepce, bazén, terasa s lehátky a slunečníky, restaurace, bar/kavárna, výtahy, animační programy, mini club (v letní sezoně). Za poplatek: internet, Wi-Fi, billiard.

Pláž

100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 480 Kč/os./noc, plná penze 130 Kč/os./noc, all inclusive 480 Kč/os./noc, děti platí all inclusive jen v období 23.6. - 25.8., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING