Filtr

Charakteristika

hotelový komplex Maripins se nachází přímo u hlavní, palmami lemované malgratské promenády. Tvoří jej několik budov obklopených příjemnou zahradou. Vzdálenost od centra je asi 150 m.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (2. přistýlka pro dítě - na vyžádání) mají vlastním sociální příslušenstvím, telefon, TV/SAT, balkon a klimatizaci.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze formou bufetu včetně nápojů. V hotelovém baru zpravidla od 10:00 do 23:00 h teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda a místní alkoholické nápoje - víno, pivo, destiláty, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu (pizza, párky v rohlíku, hamburgery, zmrzlina, ovoce,...).

Vybavenost

bazén a dětské brouzdaliště, jacuzzi, terasa s lehátky, zahrada, dětské hřiště, restaurace, bar, výtah, TV místnost, animace, WiFi. Za příplatek: internet, parkování, dětská postýlka, trezor.

Pláž

70 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj od 530 do 700 Kč/os./noc dle termínu, výhled na bazén v období 12.6. - 28.8. 130 Kč/os./noc, v ostatních termínech 80 Kč/os./noc, plná penze od 100 do 140 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive od 480 do 760 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. dítě do 12 let na přistýlce v období 26.6. - 28.8. 50%, v ostatních termínech 75%, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING