Malgrat de Mar / Hotel Alegria Maripins

od 6 777
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Náš tip
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotelový komplex Maripins se nachází přímo u hlavní, palmami lemované malgratské promenády. Tvoří jej několik budov obklopených příjemnou zahradou. Vzdálenost od centra je asi 150 m.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, balkon a klimatizaci.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze formou bufetu včetně nápojů. V hotelovém baru zpravidla od 10:00 do 23:00 h teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda a místní alkoholické nápoje - víno, pivo, destiláty, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu.

Vybavenost

bazén a dětské brouzdaliště, jacuzzi, terasa s lehátky, zahrada, dětské hřiště, restaurace, bar, výtah, TV místnost, animace, WiFi. Za příplatek: dětská postýlka, trezor.

Pláž

80 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 550 - 710 Kč/os./noc dle termínu, výhled na bazén 110 - 190 Kč/os./noc dle termínu, plná penze 270 Kč/os./noc, all inclusive 660 - 760 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. dítě do 12 let na přistýlce v období 22.6. - 14.9. 50%, v ostatních termínech 75%, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING