Filtr

Charakteristika

hotel se nachází u pobřežní promenády v letovisku Malgrat de Mar. Pokoje jsou velmi světlé a s nádherným výhledem na letovisko. Nabízí různé volnočasové aktivity, má venkovní bazén, nově i s vodními atrakcemi pro děti. V blízkosti se nachází obchody, restaurace a bary.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, klimatizací, TV/SAT, minibar, trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze, či programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze (snídaně, obědy a večeře v hotelové restauraci formou bufetu, vč. vína a vody), občerstvení v hotelovém baru, teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda, víno, pivo a místní alkoholické nápoje, "snack" během dne dle aktuální nabídky hotelu (pizza, párky v rohlíku, hamburgery, ovoce, zmrzlina...).

Vybavenost

venkovní bazén, vodní park pro děti, terasa s lehátky na slunění, bar, snack bar, restaurace, animace, výtah, recepce, společenská místnost, Wi-Fi. Za příplatek: trezor, prádelna.

Pláž

60 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj od 330 do 570 Kč/os./noc dle termínu, výhled na moře v období 16.6. - 15.9. 200 Kč/os./noc, v ostatních termínech 100 Kč/os./noc, plná penze od 70 do 140 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive (dospělý) od 410 do 660 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive (dítě) 330 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. dítě do 13 let na přistýlce v období 16.6. - 15.9. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING