Filtr

Charakteristika

příjemný hotel rodinného typu se nachází hned vedle hotelu Monteplaya, přímo u hlavní rušné promenády letoviska Malgrat de Mar se spoustou restaurací, barů, kaváren a obchůdků se suvenýry. Od centra je vzdálen asi 150 m.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastním sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

zahrada, bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště, terasa s lehátky na slunění, restaurace, bar, 2 výtahy, TV místnost, salonek, herna, billiard, WiFi, nepravidelné zábavné programy. Za příplatek: trezor, dětská postýlka.

Pláž

80 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os, 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 2.7. - 27.8. 515 Kč/os./noc, v ostatních termínech 420 Kč/os./noc, plná penze 130 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. dítě do 9 let na přistýlce v období 23.7.-27.8. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 9 let na přistýlce v období 23.7.-27.8. 50%, v ostatních termínech 40%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING