Filtr

Charakteristika

turisty vyhledávaný a oblíbený hotel se nachází přímo v první linii u pláže, pouhých 150 m od centra letoviska Malgrat del Mar s množstvím obchůdků, kaváren a restaurací. Je moderně a pohodlně vybaven.

Ubytování

Standard: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, balkon. Superior: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, balkon, klimatizaci.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze, či programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze formou bufetu vč. nápojů, v hotelovém baru od 10:00 do 23:00 - teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda, víno, pivo a místní alkoholické nápoje, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu (pizza, hot dogy, hamburgery, ovoce, zmrzlina atd.).

Vybavenost

bazén, terasa na slunění, recepce, restaurace, bar, terasa, výtah, TV místnost, herna, animace, mini-club. Za příplatek: WiFi, parkování.

Pláž

50 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkování 8 €/den (nelze rezervovat předem)

Příplatky

plná penze 85 Kč/os./noc, all inclusive 230 Kč/os./noc, pokoj superior od 200 do 270 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. a 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING