Filtr

Charakteristika

velmi pěkný a oblíbený hotel s kvalitními službami přímo sousedí s hlavní rušnou promenádou letoviska Malgrat de Mar. V minulých letech byl rekonstruován, na své si tedy přijdou i náročnější hosté. V okolí je mnoho obchůdků, kaváren, barů a restaurací. Nedaleko se nachází sportovní centrum. Hotel přijímá pouze hosty starší 16-ti let.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT klimatizaci, balkon a trezor.Pokoj Comfort nebo Superior za příplatek.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

zahrada s bazény, terasa s lehátky na slunění, restaurace, bar, TV místnost, výtah, billiard, animace, Wi-Fi. Za poplatek: trezor

Pláž

70 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h.

Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1 €/os./noc

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 16.6. – 15.9. 970 Kč/os./noc, v ostatních termínech 640 Kč/os./noc, plná penze 260 Kč/os./noc, pokoj typu Superior 320 Kč/os./noc, pokoj typu Comfort 190 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 20%

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING