Malgrat de Mar / Hotel Tropic Park

od 8 150
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
WiFi

Filtr

Charakteristika

oblíbený hotel se nachází nedaleko pláže přímo na pobřežní promenádě, je vhodný i pro náročnější klienty, centrum letoviska je vzdáleno 400m od hotelu, stejně tak vlakové nádraží. V okolí je spousta restaurací, obchodů a barů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, balkon, klimatizaci a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze formou bufetu včetně nápojů. V hotelovém baru zpravidla od 10:00 do 23:00 h teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda a místní alkoholické nápoje - víno, pivo, destiláty, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu (pizza, párky v rohlíku, hamburgery, zmrzlina, ovoce,...).

Vybavenost

dva venkovní bazény s lehátky a slunečníky, dětský bazén, krytý bazén, sauna, dětský klub, herna, restaurace, kavárna, bar, fitness, business centrum, společenská místnost, WiFi, klimatizace.

Pláž

100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 490 - 650 Kč/os./noc dle termínu, Kč/os./noc, pokoj Premium 290 Kč/os./noc dle termínu, plná penze 320 - 390 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive (dospělý) 730 - 930 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive (dítě) 520 - 650 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 11 let na přistýlce 20%, 50% nebo 75% - dle termínu, 2. dítě do 11 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING