Malgrat de Mar / Hotel Tropic Park

od 6 590
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
WiFi

Filtr

Charakteristika

oblíbený hotel se nachází nedaleko pláže přímo na pobřežní promenádě, je vhodný i pro náročnější klienty, centrum letoviska je vzdáleno 400m od hotelu, stejně tak vlakové nádraží. V okolí je spousta restaurací, obchodů a barů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV / SAT, balkon, klimatizaci a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

dva venkovní bazény s lehátky a slunečníky, dětský bazén, krytý bazén, sauna, dětský klub, herna, restaurace, kavárna, bar, fitness, business centrum, společenská místnost, Wi-Fi, klimatizace.

Pláž

100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 7.7. - 25.8., 550 Kč/os./noc v ostatních termínech 430 Kč/os./noc, Kč/os./noc, plná penze 200 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. dítě do 11 let na přistýlce v období 23.6. - 15.9. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 11 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING