Filtr

Charakteristika

aparthotel Bernat leží přímo u pěší promenády lemující jednu ze tří hlavních oropeských pláží – Morro de Gos.

Ubytování

Mono (typ 2+2) – pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, pevným patrovým lůžkem a kuch. koutem s lednicí, vlastní soc.příslušenství, balkon a TV. Bilo (typ 2+2) – samostatná ložnice pro 2 os., obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuch. koutem s lednicí, vlastní soc. příslušenství, balkon a TV.

Stravování

vlastní nebo polopenze formou švédských stolů v restauraci hotelu Ancla vzdáleném cca 7 min. chůze. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

přímo v budově se nachází recepce, parkování je za příplatek. Klienti mohou navštěvovat sladkovodní bazén za domem, který je v provozu od 20.06. – 15.09.2011.

Pláž

20 m, jemný bílý písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, služby stálého delegáta, ložní prádlo, závěrečný úklid, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava busem s WC a klimatizací 3290 Kč/os., snídaně 100 Kč/os./noc, oběd nebo večeře 250 Kč/os./noc, polopenze 280 Kč/os./noc, plná penze 390 Kč/os./noc, ručníky 3,00 €/os./pobyt, venkovní oplocené parkování 6,00 €/den, garáž 7,50 €/den, pojištění A, B, C viz s. 1 katalogu.

Slevy

Děti do 12 let – strava 50 %, přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Město Oropesa del Mar se nachází ve valencijské oblasti v provincii Castellón de la Plana asi 250 km jižně od Barcelony a 90 km severně od hlavního města autonomní oblasti Valencie. Oropesa del Mar je typické středomořské městečko, jehož lákadla budete moci poznat během svém pobytu: teplé a čisté moře, několik mělkých, příjemných pláží s jemným pískem a s malými zátokami, strmé útesy, výborné klimatické podmínky zaručující slunečné počasí téměř po celý rok, moderní turistickou infrastrukturu, sportovní přístav, malebné jádro starého města, čilý noční život či mnoho sportovních a kulturních událostí. Nabízí návštěvníkům vše, co potřebují ke strávení klidné a nerušené letní dovolené.

Oropeské pobřeží nabízí návštěvníkům celkem 7 pláží (4 písčité, 1 kamenitá, 2 písčité zátoky), všechny s certifikací AENOR ISO 14001 a Qualitur. Čtyři z nich se mohou pochlubit tzv. Modrou vlajkou – La Concha, Morro de Gos, Les Amplàries a Les Platgetes de Bellver a pláž La Concha dokonce certifikací Q de Calidad. Všechna tato prestižní ocenění garantují vynikající infrastrukturu, kvalitu vody, přístupnost, bezpečnost a nabízený servis turistům. Oropeský sportovní přístav, který se jako jediný v castellónské provincii může pochlubit taktéž Modrou vlajkou, organizuje v letních měsících výletní plavby na turistické lodi okolo oropeských pláží a výlety k nedalekým ostrovům Islas Columbretes.

Jedna z atraktivit Oropesy del Mar je jediná turistická naučná stezka ve Španělsku, která vede podél mořského pobřeží a nabízí tak jedinečné procházky s překrásnými výhledy na moře. Tato turistická cesta dlouhá celkem 6 km spojuje Oropesu del Mar se sousedním letoviskem Benicasimem. Kromě této naučné stezky Vía Verde del Mar nabízí Oropesa turistům celou síť značených turistických stezek v okolí Oropesy a Oropeským pohořím. Nejvyšší vrchol, který je možné dosáhnout, leží ve výšce 421 m nad mořem a Oropesou.

Oropesa del Mar dále nabízí svým návštěvníkům malebné historické centrum plné úzkých a křivolakých uliček s malebnými zákoutími, kde se během letní turistické sezony koná nespočet kulturních akcí, jako Mezinárodní hudební festival ORFIM, různé trhy, aukce starožitností, divadelní představení pro děti, poetické večery a další. Je možné navštívit některé z oropeských muzeí, Muzeum karet s největšími kartami na světě, Muzeum železa nebo Naturhiscope. Nutností je návštěva ruin Oropeského hradu a také Královské věže u oropeského majáku, nejzachovalejší pobřežní vojenské pevnosti ve valencijském regionu.

Oropesa del Mar se v posledních letech stala symbolem turistiky zdraví a odpočinku. V turistickém resortu Marina d´Or, který byl v roce 2014 vyhlášen nejlepším rodinným turistickým resortem ve Španělsku nabízejícím celkem 7 zábavních dětských parků, se nachází největší evropské lázně s mořskou vodou nabízející až 40 různých relaxačních procedur a rozsáhlé zdravotní a terapeutické cetrum nabízející až 200 léčebných procedur.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING