Slevy na zájezdy 2022/2023

Dovolená s námi ještě výhodněji!

Slevy za včasnou rezervaci

Až 10 % Podzimní sleva do 31. 12. 2022
Až 8 % Lednová sleva
do 31. 1. 2023
Až 4 % Předjarní sleva do 31. 3. 2023

Proč si rezervovat zájezd včas?
Zasedací pořádky autobusů jsou sestavovány na základě data uzavření cestovní smlouvy. Stejně tak lze lépe vyhovět i Vašim nezávazným přáním a požadavkům na ubytování. Proto neváhejte!

Včasného nákupu Vaší dovolené se nemusíte obávat.
Nezapomeňte si sjednat pojištění storna zájezdu (typ Tarif D3S a Tarif K5S) a rizika s případným zrušením zájezdu z důvodu nemoci, ztráty zaměstnání či jiných závažných důvodů přenechte na pojišťovně.

Obecné slevy:

Sleva 4 % pro seniory nad 60 let (dosažených min. v den odjezdu)
Sleva 4 % držitelé průkazu ZTP
Sleva 4 % samostatně cestující matku s jedním dítětem do 15 let (na přihlášku)

Slevy pro stálé klienty:

Sleva 3 % pro ty, kteří s námi cestovali v posledních 3 letech min. 3x - slevu je možné kombinovat se slevou za včasný nákup

Uvedené slevy se vztahují na základní ceny uvedené v cenových tabulkách, na přistýlky a autobusovou dopravu ze základních nástupních míst. Slevy se nevztahují na příplatky, poplatky na místě, pojištění apod.
Slevy za včasný nákup a obecné slevy není možné sčítat. Slevy nelze uplatnit na zájezdy typu LAST MINUTE, SUPERLAST MINUTE a AKCE. Sleva bude poskytnuta pouze na vlastní žádost klienta při složení minimální zálohy 30 % (popř. 1 000 Kč/os. do 31.03.2023).

Možnost platby dárkovými šeky

K úhradě našich zájezdů máte možnost využít Flexi Pass, Dárkový Pass, Holiday Pass nebo Fokus Pass od společnosti SODEXO, popřípadě poukázky Ticket Holiday a Ticket Multi od společnosti ACCOR SERVICES.
Více informací na stránce dárkové poukázky (šeky)