Omiš-Duće / Apartmánový dům Ivica

od 5 090
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • moderně zařízené apartmány
  • přistýlky ZDARMA
  • písečná pláž pouze 160 metrů
  • NA VYŽÁDÁNÍ

Filtr

Charakteristika

Moderně vybavený dům se nachází v části Duće, která disponuje písečnými plážemi. Objekt je umsítěný v zeleni, v příjemném prostředí.

Ubytování

Mono 2 - jedna místnost s manželskou postelí, kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, balkon. 1. patro.
Mono 2+1 - jedna místnost s manželskou postelí s možností přistýlky, kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, terasa nebo balkon. Apartmán se nachází v přízemí nebo v 1. patře.
Bilo 2+2 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, terasa. Apartmán se nachází v přízemí.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

Klimatizace za poplatek (platí se na místě), parkování, gril v objektu pro klienty k dispozici.

Pláž

160 m, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 14:00 h.

Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

autobusová doprava, klimatizace dle spotřeby (platba na místě).

Slevy

přistýlky ZDARMA

Poznámka

Předpokládané odjezdy

Informace o letovisku

Malebné městečko Omiš s pravou mediteránskou atmosférou se nachází mezi Splitem a Makarskou. Je situováno v ústí řeky Cetiny, která se vlévá do Jadranu nádherným kaňonem pohoří Mosor. Doporučujeme zde navštívit pěkné historické centrum a zříceninu pevnosti Starigrad, jež připomíná staré časy pirátů. Příměstská část Duće je od centra Omiše vzdálena cca 2 km, přesto je pohodlně dostupná procházkou či pravidelnou místní dopravou. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které lemují celé pobřeží, hojnost zeleně, mírné podnebí a nádherné panorama hor a ostrovů vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING