Omiš-Duće / Apartmánový dům Michaljević

od 4 407
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • pouze 60 m od pláže
  • přistýlky ZDARMA
  • NA VYŽÁDÁNÍ

Filtr

Charakteristika

Apartmánový dům se nachází v bezprostřední blízkosti moře, pouhých 60 m od písečné pláže. Díky dobré poloze domu je z něj krásný výhled na moře. Ubytování je od centra vzdálené 2,5 km.

Ubytování

Mono 2+1 – jedna místnost se dvěma lůžky a možností přistýlky, kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, balkon s výhledem na moře, 2. nebo 3. patro. Mono 2 – jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, balkon s výhledem na moře, 2. nebo 3. patro.
Bilo 2+2 - ložnice, obývací pokoj se dvěma přistýlkami, malá kuchyňka, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, balkon s výhledem na moře

Stravování

vlastní

Vybavenost

parkování před domem, klimatizace za příplatek, wi-fi, v objektu je pro klienty k dispozici venkovní gril, obchod i restaurace v blízkém okolí.

Pláž

60 m, písečná s pozvolným přístupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 6 €/den

Příplatky

autobusová doprava, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka ZDARMA

Poznámka

Předpokládané odjezdy

Informace o letovisku

Malebné městečko Omiš s pravou mediteránskou atmosférou se nachází mezi Splitem a Makarskou. Je situováno v ústí řeky Cetiny, která se vlévá do Jadranu nádherným kaňonem pohoří Mosor. Doporučujeme zde navštívit pěkné historické centrum a zříceninu pevnosti Starigrad, jež připomíná staré časy pirátů. Příměstská část Duće je od centra Omiše vzdálena cca 2 km, přesto je pohodlně dostupná procházkou či pravidelnou místní dopravou. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které lemují celé pobřeží, hojnost zeleně, mírné podnebí a nádherné panorama hor a ostrovů vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING