Filtr

Charakteristika

Apartámy Vlado se nachází přímo na písečné pláži v části zvané Duće, cca 1,5 km od centra Omiše. V domě jsou čtyři bytové jednotky pro 4-5 osob, dva v přízemí s terasou a výhledem na moře, další dva jsou umístěné v 1. patře. Pro kulturní vyžití jsou zde kavárny a restaurace na pláži, která je v bezprostřední blízkosti objektu.

Ubytování

Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice (jedna z nich je s jedním pevným lůžkem), obývací pokoj s kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, balkon s výhledem na moře.

Bilo 3+2 – samostatná dvoulůžková ložnice s jedním pevným lůžkem, kuchyňský kout s pohovkou až pro 2 osoby, vlastní sociální příslušenství, balkon s výhledem na moře.

Stravování

vlastní

Vybavenost

parkování v blízkosti domu, klimatizace za příplatek, wi-fi v objektu.

Pláž

10 m, písečná s pozvolným přístupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

autobusová doprava, klimatizace za příplatek dle spotřeby, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Předpokládané odjezdy

Informace o letovisku

Malebné městečko Omiš s pravou mediteránskou atmosférou se nachází mezi Splitem a Makarskou. Je situováno v ústí řeky Cetiny, která se vlévá do Jadranu nádherným kaňonem pohoří Mosor. Doporučujeme zde navštívit pěkné historické centrum a zříceninu pevnosti Starigrad, jež připomíná staré časy pirátů. Příměstská část Duće je od centra Omiše vzdálena cca 2 km, přesto je pohodlně dostupná procházkou či pravidelnou místní dopravou. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které lemují celé pobřeží, hojnost zeleně, mírné podnebí a nádherné panorama hor a ostrovů vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING