Primošten / Apartmánový dům Helena

od 3 590
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

 • 500 m od pláže

 • možnost dokoupení večeří

 • pobytová taxa v ceně • parkování u domu v ceně ubytování


  Předpokládané odjezdy
  Sleva až 12% do 31.12.2021
 • Filtr

  Charakteristika

  třípatrový apartmánový dům nabízí kvalitní ubytování v novější části letoviska vzdálené asi 500 m od centra. Díky své poloze ve svahu je z horního patra krásný pohled na panorama malebného Primoštenu. Od místních oblázkových či skalnatých pláží je dům vzdálený přibližně 450 m. Vhodné pro vyznavače aktivnější dovolené.

  Ubytování

  Mono 2 - jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňským koutem s lednicí, vlastním sociálním příslušenstvím a balkonem, 1. patro. Bilo 2+1 – samostatná ložnice pro 2 osoby, obytná místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, balkon, 2. nebo 3. patro. Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obytná místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, terasa či balkon, 2. nebo 3. patro.

  Stravování

  vlastní, možnost dokoupení večeří přímo v restauraci ve starém městě. Večeře výběrem z menu, nápoje k večeři jsou za příplatek.

  Vybavenost

  parkování přímo u domu, internet, bohatá místní nabídka kulturního i sportovního vyžití.

  Pláž

  500 m, oblázkové s pozvolným vstupem do moře.

  Nástup na ubytování

  sobota od 14 h.

  Cena zahrnuje

  ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, internet, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

  Fakultativní příplatky hrazené na místě

  menší pes (na vyžádání) 4 €/den

  Příplatky

  autobusová doprava, večeře restaurace 3 490 Kč/os./7 nocí, večeře rest. dítě do 7,99 let (dětské menu) 2 290 Kč/os./7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

  Poznámka

  GPS ubytování 43.590142 15.928671

  Informace o letovisku

  Městečko rozkládající se na dvou poloostrovech a přilehlé pevnině, tvoří jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letovisek Dalmácie. Původně malá rybářská osada založená na jednom z ostrůvků, byla s pevninou spojena dřevěným mostem, později nahrazeným pevným náspem. Odtud také získal Primošten svůj název – primostiti = přemostiti.
  Obraz nevelké historické obce, příjemně propojenés okolní pevninou je dokonale zarámován vinohrady nesoucími plody místní tradiční odrůdy – primoštenský Babič. Srdeční a pohostinní obyvatelé nabízející domácí produkty nejen ze zmiňovaných vinic, se snaží dotvářet zázemí pro příjemnou dovolenou.
  Nakolik je jejich snaha úspěšná, dokazují mimo jiné i prestižní ocenění: „Zlatý květ Evropy 2007“ a vítěz soutěže o „Modrý květ 2008.“

  Mapa polohy hotelu

  TEST RATING