Primošten / Apartmánový dům Huljev

od 4 741
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Náš tip
WiFi

Proč vybrat tento produkt

 • dům v nádherné historické části oblíbeného letoviska
 • pouze 50 metrů od pláže
 • pobytová taxa v ceně
 • známé turistické cíle jako Šibenik, NP Krka, Kornati, Trogir a Split v blízkosti letoviska

Filtr

Charakteristika

dvoupatrový apartmánový dům se nachází pouhých 50 m od moře, přímo na kouzelném poloostrově v historické části Primoštenu. Svým hostům nabízí příjemné ubytování s překrásným výhledem na moře a okolí. Doporučujeme pro vynikající polohu, čistotu moře a nabídku služeb.

Ubytování

Bilo 2+1 – samostatná dvoulůžková ložnice, jídelna s kuchyňským koutem, přistýlka pro 1 osobu, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, balkon nebo terasa, přízemí nebo 2. patro
Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, přistýlka pro 1 osobu, obytná místnost s kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, balkon nebo terasa,  přízemí nebo 2.patro. Trilo v prvním patře je na vyžádání a má možnost ještě jedné ložnice navíc, vhodné pro 1 dospělou osobu nebo dvě děti - lůžko má 140 cm šíři, info o ceně v CK.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení večeří přímo v restauraci ve starém městě. Restaurace ve starém městě - snídaně servírované, večeře výběrem z menu, nápoje k večeři jsou za příplatek.

Vybavenost

bezplatné připojení na wifi, klimatizace
Parkování: na poloostrově (ve starém městě) platí zákaz vjezdu všech vozidel. Po dohodě v CK je možno zajistit zdarma parkování mimo staré město, případně je možno auto odstavit na některém z městských placených parkovišť.

Pláž

50 m, oblázkové s pozvolným vstupem do moře, skalnatá přírodní plata. Z pláží je krásný pohled na protilehlý poloostrov Raduća a na ostrov Smokvica.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci v termínu 29/06-31/08, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK

Fakultativní příplatky hrazené na místě

 • klimatizace v termínu do 29/06 a od 31/08 za 10 €/apartmán/den
 • parkování na veřejném parkovišti cca 10 €/den (parkování zdarma pro jedno auto/AP mimo staré město)

Příplatky

 • autobusová doprava
 • večeře v restauraci ve starém městě:
  •  dospělá osoba - 3 990 Kč/os.
  • dítě do 9,99 let (dětské menu) - 2 090 Kč/os.
 • cestovní pojištění Uniqa

Poznámka

Předpokládané odjezdy GPS ubytování: 43.585648, 15.920050

Informace o letovisku

Městečko rozkládající se na dvou poloostrovech a přilehlé pevnině, tvoří jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letovisek Dalmácie. Původně malá rybářská osada založená na jednom z ostrůvků, byla s pevninou spojena dřevěným mostem, později nahrazeným pevným náspem. Odtud také získal Primošten svůj název – primostiti = přemostiti.
Obraz nevelké historické obce, příjemně propojenés okolní pevninou je dokonale zarámován vinohrady nesoucími plody místní tradiční odrůdy – primoštenský Babič. Srdeční a pohostinní obyvatelé nabízející domácí produkty nejen ze zmiňovaných vinic, se snaží dotvářet zázemí pro příjemnou dovolenou.
Nakolik je jejich snaha úspěšná, dokazují mimo jiné i prestižní ocenění: „Zlatý květ Evropy 2007“ a vítěz soutěže o „Modrý květ 2008.“

Mapa polohy hotelu

TEST RATING