Filtr

Charakteristika

dvoupatrový apartmánový dům se nachází pouhých 50 m od moře, přímo na kouzelném poloostrově v historické části Primoštenu. Svým hostům nabízí příjemné ubytování s překrásným výhledem na moře a okolí. Doporučujeme pro vynikající polohu, čistotu moře a nabídku služeb.

Ubytování

Bilo 2+1 – samostatná dvoulůžková ložnice, jídelna s kuchyňským koutem, přistýlka pro 1 osobu, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, balkon nebo terasa. Přízemí nebo druhé patro. Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, přistýlka pro 1 osobu, obytná místnost s kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, balkon nebo terasa. Přízemí, 1.patro nebo 2.patro. Trilo v prvním patře má možnost ještě jedné ložnice navíc, vhodné pro 1 dospělou osobu nebo dvě děti - lůžko má 140 cm šíři, info o ceně v CK.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří. Snídaně servírované, večeře výběrem z menu v nedaleké restauraci ve starém městě.

Vybavenost

bezplatné připojení na Wi-Fi, klimatizace pouze ve druhém patře. Parkování: na poloostrově (ve starém městě) platí zákaz vjezdu všech vozidel. Po dohodě v CK je možno zajistit zdarma parkování mimo staré město, případně je možno auto odstavit na některém z městských placených parkovišť.

Pláž

50 m, oblázkové s pozvolným vstupem do moře, skalnatá přírodní plata. Z pláží je krásný pohled na protilehlý poloostrov Raduća a na ostrov Smokvica.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace (pouze ve druhém patře) za 6 €den, parkování na veřejném parkovišti asi 10 €/den (parkování zdarma pro jedno auto/AP mimo staré město).

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., polopenze 3 690 Kč/os., polopenze dítě do 12 let (dětské menu) 2 190 Kč/os., večeře 2 590 Kč/os, večeře dítě do 12 let (dětské menu) 1 290 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Předpokládané odjezdy GPS ubytování: 43.585648, 15.920050

Stručná charakteristika

dvoupatrový kvalitně vybavený apartmanový dům se nachází nedaleko moře, přímo na poloostrově malebného historického Primoštenu, s překrásným výhledem na moře a okolí. Parkování: na poloostrově, ve starém městě platí zákaz vjezdu všech vozidel od 14.00 do 0.00 hod. Po dohodě v CK je možno zajistit bezplatné parkování mimo staré město, nebo je možno auto odstavit na některé ze záchytných placených parkovišť.

Informace o letovisku

Městečko rozkládající se na dvou poloostrovech a přilehlé pevnině, tvoří jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letovisek Dalmácie. Původně malá rybářská osada založená na jednom z ostrůvků, byla s pevninou spojena dřevěným mostem, později nahrazeným pevným náspem. Odtud také získal Primošten svůj název – primostiti = přemostiti.
Obraz nevelké historické obce, příjemně propojenés okolní pevninou je dokonale zarámován vinohrady nesoucími plody místní tradiční odrůdy – primoštenský Babič. Srdeční a pohostinní obyvatelé nabízející domácí produkty nejen ze zmiňovaných vinic, se snaží dotvářet zázemí pro příjemnou dovolenou.
Nakolik je jejich snaha úspěšná, dokazují mimo jiné i prestižní ocenění: „Zlatý květ Evropy 2007“ a vítěz soutěže o „Modrý květ 2008.“

Mapa polohy hotelu

TEST RATING