Filtr

Charakteristika

vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům s klimatizací se nachází v novější části letoviska, cca 500 m od centra Primoštenu. Díky své poloze nabízí příjemné ubytování s dostatkem soukromí i pohledem na moře. Oblázkové pláže jsou vzdáleny přibližně 400 m.

Ubytování

Bilo 2+1 – samostatná dvoulůžková ložnice, jídelna s kuchyňským koutem a možností přistýlky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon s bočním pohledem na moře, 1. patro.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení večeří či obědů v restauraci ve starém městě. Večeře či obědy výběrem z menu, nápoje jsou za příplatek.

Vybavenost

parkování přímo před domem. Klimatizace za příplatek na místě. Bohatá nabídka místního kulturního i sportovního vyžití.

Pláž

400 m, oblázkové s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace za 5 €/noc.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., večeře či obědy 2 490 Kč/os., večeře či obědy dítě do 11,99 let (dětské menu) 1 290 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

GPS ubytování: 43.587900,15.929151

Informace o letovisku

Městečko rozkládající se na dvou poloostrovech a přilehlé pevnině, tvoří jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letovisek Dalmácie. Původně malá rybářská osada založená na jednom z ostrůvků, byla s pevninou spojena dřevěným mostem, později nahrazeným pevným náspem. Odtud také získal Primošten svůj název – primostiti = přemostiti.
Obraz nevelké historické obce, příjemně propojenés okolní pevninou je dokonale zarámován vinohrady nesoucími plody místní tradiční odrůdy – primoštenský Babič. Srdeční a pohostinní obyvatelé nabízející domácí produkty nejen ze zmiňovaných vinic, se snaží dotvářet zázemí pro příjemnou dovolenou.
Nakolik je jejich snaha úspěšná, dokazují mimo jiné i prestižní ocenění: „Zlatý květ Evropy 2007“ a vítěz soutěže o „Modrý květ 2008.“

Mapa polohy hotelu

TEST RATING