Primošten / Apartmánový dům Prgin

od 7 990
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování

Filtr

Charakteristika


oblíbený vkusně zařízený apartmánový dům se nachází přímo ve starém městě, na malebném poloostrově historického Primoštenu. Díky své poloze v klidné kamenné uličce nabízí příjemné ubytování s dostatkem soukromí. Pláž je vzdálena přibližně 100m. Doporučujeme pro vynikající polohu, čistotu moře a nabídku služeb.

Ubytování

Mono 2 – jedna místnost se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, vlastním soc. příslušenstvím, TV/SAT, klimatizací, posezením před apartmánem. Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obytná místnost s pohovkou a kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, posezení před apartmánem.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Snídaně servírované, večeře výběrem z menu v nedaleké restauraci ve starém městě.

Vybavenost

bezplatné připojení na Wi-Fi, klimatizace (pouze u studií Mono 2), na poloostrově (ve starém městě) platí zákaz vjezdu všech vozidel - po dohodě v CK je možno zajistit zdarma parkování mimo staré město, případně je možno auto odstavit na některém z městských placených parkovišť.

Pláž

100 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře nebo skalnatá přírodní plata.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci (pouze u studií Mono 2), spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkování na veřejném parkovišti cca 10 €/den (parkování zdarma pro jedno auto/AP mimo staré město).

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., polopenze 3 690 Kč/os./7 nocí, dítě do 12 let (dětské menu) 2 190 Kč/os./7 nocí, večeře 2 590 Kč/os./7 nocí, dítě do 12 let (dětské menu) 1 290 Kč/os./7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Předpokládané odjezdy GPS ubytování: 43.585256,15.921439

Informace o letovisku

Městečko rozkládající se na dvou poloostrovech a přilehlé pevnině, tvoří jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letovisek Dalmácie. Původně malá rybářská osada založená na jednom z ostrůvků, byla s pevninou spojena dřevěným mostem, později nahrazeným pevným náspem. Odtud také získal Primošten svůj název – primostiti = přemostiti.
Obraz nevelké historické obce, příjemně propojenés okolní pevninou je dokonale zarámován vinohrady nesoucími plody místní tradiční odrůdy – primoštenský Babič. Srdeční a pohostinní obyvatelé nabízející domácí produkty nejen ze zmiňovaných vinic, se snaží dotvářet zázemí pro příjemnou dovolenou.
Nakolik je jejich snaha úspěšná, dokazují mimo jiné i prestižní ocenění: „Zlatý květ Evropy 2007“ a vítěz soutěže o „Modrý květ 2008.“

Mapa polohy hotelu

TEST RATING