Trogir/Kaštela / Turistický komplex Resnik

od 10 290
doprava Autokarem | Vlastní
strava All Inclusive
Náš tip
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • bungalovy a pokoje hotelového typu
  • do 200 m od pláže
  • all inclusive v ceně
  • služby stálého delegáta

Filtr

Charakteristika

Příjemný komplex, celý obklopen zelení nabízí ubytování v bungalovech a pokojích hotelové typu. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi, bungalovy i všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké. Nachází se asi 8 km od centra Trogiru a asi 2 km od mezinárodního letiště Split. Autobusová zastávka je vzdálená cca 200 m a autobus jezdí směr Trogir nebo směr Split zhruba každých 30 minut.

Ubytování

Bungalov 1/2+2 (bílé) - jedna místnost se čtyřmi lůžky (24 m2), bez kuchyňského koutu, mají vlastní sociální příslušenství a terasu s posezením
Pokoj 1/2 - dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, balkon
Pokoj 1/2 klima - klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, balkon

Stravování

all inclusive - 7x plná penze - švédský stůl (snídaně 7:00-9:30, oběd 12:00-14:00, večeře 18:30-20:30) neomezené točené domácí alkoholické a nealkoholické nápoje. V centrální restauraci: pivo, stolní vína červená a bílá, voda, ovocné šťávy a kola z automatu, limonáda. Nápoje v rámci služeb all inclusive jsou k dispozici pouze v restauraci každý den od 10:00 - 22:00 hod. (konzumovat je lze i na terase). Odpolední zmrzlina pro děti od 16:00 - 17:00 hod. každý den kromě soboty.

Vybavenost

všechny společné prostory jsou klimatizované (recepce, restaurace). Dále je k dispozici restaurace á la carte, plážový bar, terasa, parkoviště. Parkovat lze i v blízkosti bungalovů (ale zde je jen omezený počet míst). Nedaleko je i obchod s potravinami a základním zbožím. WI-FI připojení k internetu je zdarma pouze v okolí recepce a v televizní místnosti. Ke sportovnímu vyžití slouží 5 tenisových dvorců, multifunkční travnaté hřiště, stolní tenis. Animace pro děti od 4 do 11,99 let bude probíhat asi v období od 26.6. do 28.8. od 10:00-17:00 hod každý den kromě soboty.

Pláž

do 200 m, částečně oblázkové, částečně betonové a s hrubým pískem s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži se nachází škola potápění.

Nástup na ubytování

nástup na ubytování od 14:00 hod., odjezd do 10:00 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× all inclusive, parkování, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky

pobytová taxa (dospělá osoba) - 300 Kč/7 nocí
pobytová taxa (dítě 12-17,99 let) - 150 Kč/7 nocí

Příplatky

autokarová doprava, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

GPS ubytování: N 43°32.45872', E 16°18.93103'

Informace o letovisku

Letovisko Seget Donji se nachází necelé 4 km západně od Trogiru a svou novou výstavbou vlastně již navazuje na předměstí tohoto vyhlášeného historického střediska. Rozprostírá se při zátoce Saldun, která je do značné míry uzavřena ostrovem Čiovo. Seget nabízí příjemný pobyt v klidném prostředí, kvalitní ubytování blízko moře a srdečné místní obyvatelstvo. Pláže jsou zde oblázkové a přírodní s dostatečným borovicovým porostem. Před hotelovým komplexem Medena se nachází vyhlášená pláž vyznamenána v roce 2011 Modrou vlajkou, na které jsou vybudovány plochy pro slunění a která disponuje širokou nabídkou plážových a vodních atrakcí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING