Trogir/Kaštela / Bungalovy Resnik

od 11 990
doprava Autokarem | Vlastní
strava All inclusive

Filtr

Charakteristika

příjemný komplex, celý obklopen zelení nabízí ubytování v bungalovech. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi, pokoje i všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké. Nachází se asi 8 km od centra Trogiru a asi 2 km od mezinárodního letiště Split. Autobusová zastávka je vzdálená cca 200 m a autobus jezdí směr Trogir nebo směr Split zhruba každých 30 minut.

Ubytování

bungalovy jsou typu 1/2+2 - jedna místnost se čtyřmi lůžky (24 m2), bez kuchyňského koutu, mají vlastní sociální příslušenství a terasu s posezením.

Stravování

all inclusive - 7x plná penze - švédský stůl (snídaně, oběd, večeře) neomezené točené domácí alkoholické a nealkoholické nápoje. V centrální restauraci: pivo, stolní vína červená a bílá, voda, ovocné šťávy a kola z automatu, limonáda. Nápoje v rámci služeb all inclusive jsou k dispozici pouze v restauraci (konzumovat je lze i na terase).

Vybavenost

všechny společné prostory jsou klimatizovane (recepce, restaurace). Dále je k dispozici restaurace á la carte, plážový bar, terasa, parkoviště. Parkovat lze i v blízkosti bungalovů (ale zde je jen omezený počet míst). Nedaleko je i obchod s potravinami a základním zbožím. WI-FI připojení k internetu je zdarma pouze v okolí recepce a v televizní místnosti. Ke sportovnímu vyžití slouží 5 tenisových dvorců, multifunkční travnaté hřiště, stolní tenis. Animace pro děti od 4 do 12 let bude probíhat asi v období od 22.6. do 31.8. od 10:00-17:00 hod každý den kromě soboty.

Pláž

do 200 m, částečně betonové, částečně oblázkové a s hrubým pískem s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži se nachází škola potápění.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× all inclusive, pobytovou taxu, parkování, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., dítě od 6 do 10 let na 3. a 4. lůžku se 2. dosp. 3 990 Kč/os., dítě od 10 do 15 let na 3. a 4. lůžku se 2. dosp. 5 890 Kč/os., 3. a 4. os. na přistýlce starší 15 let 6 890 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 6 let na 3. a 4. lůžku se 2. dosp. ZDARMA.

Poznámka

Předpokládané odjezdy GPS ubytování: N 43°32.45872', E 16°18.93103'

Informace o letovisku

Letovisko Seget Donji se nachází necelé 4 km západně od Trogiru a svou novou výstavbou vlastně již navazuje na předměstí tohoto vyhlášeného historického střediska. Rozprostírá se při zátoce Saldun, která je do značné míry uzavřena ostrovem Čiovo. Seget nabízí příjemný pobyt v klidném prostředí, kvalitní ubytování blízko moře a srdečné místní obyvatelstvo. Pláže jsou zde oblázkové a přírodní s dostatečným borovicovým porostem. Před hotelovým komplexem Medena se nachází vyhlášená pláž vyznamenána v roce 2011 Modrou vlajkou, na které jsou vybudovány plochy pro slunění a která disponuje širokou nabídkou plážových a vodních atrakcí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING