Filtr

Charakteristika

příjemný rodinný penzion je situován v části zvané Seget Donji, asi 3 km od historického centra Trogiru. Svým klientům nabízí ubytování v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s bočním pohledem na moře, u některých s možností přistýlky. Penzion se nachází ve svahu, pouhých 100 m od oblázkové pláže.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje se nacházejí ve 2. patře, pokoje s možností přistýlky ve 3. patře. V penzionu jsou k dispozici převážně pokoje s oddělenými lůžky (omezeně i s manželskou postelí - pouze u pokojů ve druhém patře). Všechny pokoje mají vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizaci, lednici (u pokojů ve 3. patře je lednice na pokoji, pokoje ve 2. patře ji mají společnou na patře) a balkon s výhledem na moře.

Stravování

v ceně je polopenze STANDARD podávaná přímo v penzionu, snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 2 menu, nápoje jsou za příplatek.

Vybavenost

vstupní hala s recepcí, restaurace, minimarket (nápoje, zmrzlina a základní drogerie), terasa s výhledem na moře, možnost zajištění plochy na cvičení pro skupiny aerobic, Wi-Fi (zdarma ve společných prostorách), parkování přímo u penzionu nebo je zajištěno nedaleko .

Pláž

100 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti je velká pláž hotelu Medena s širokou nabídkou sportovního vyžití.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenzi, parkování, klimatizaci, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky

pobytová taxa dospělý 330 Kč/os. /7 nocí, pobytová taxa dítě od 12 do 17,99 let 160 kč/os. /7 nocí

Příplatky

autobusová doprava, dítě od 6 do 11,99 let na 3. lůžku se 2. dosp. 3 590 Kč/os., 3. os. na přistýlce 5 790 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 5,99 let na 3. lůžku se 2. dosp. ZDARMA.

Poznámka

GPS ubytování 43°30'58.1"N 16°12'49.4"E

Informace o letovisku

Letovisko Seget Donji se nachází necelé 4 km západně od Trogiru a svou novou výstavbou vlastně již navazuje na předměstí tohoto vyhlášeného historického střediska. Rozprostírá se při zátoce Saldun, která je do značné míry uzavřena ostrovem Čiovo. Seget nabízí příjemný pobyt v klidném prostředí, kvalitní ubytování blízko moře a srdečné místní obyvatelstvo. Pláže jsou zde oblázkové a přírodní s dostatečným borovicovým porostem. Před hotelovým komplexem Medena se nachází vyhlášená pláž vyznamenána v roce 2011 Modrou vlajkou, na které jsou vybudovány plochy pro slunění a která disponuje širokou nabídkou plážových a vodních atrakcí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING